Ekonomi

Foot Locker yeni İnsan Kaynakları Müdürünü atadı

NEW YORK – Önde gelen küresel ayakkabı ve giyim perakendecisi Foot Locker, Inc. (NYSE: FL), Cindy Carlisle’ın yeni Genel Müdür Yardımcısı ve İnsan Kaynakları Direktörü olarak atandığını duyurdu. Daha önce Stryker Corporation, Roche Group ve Johnson & Johnson gibi önemli şirketlerde çalışmış olan Carlisle, bu göreve yirmi yılı aşkın liderlik deneyimi getiriyor.

Foot Locker Başkanı ve CEO’su Mary Dillon, Carlisle’ın özellikle Lace Up Planını uygulamaya başladığı sırada şirketin geleceğine önemli ölçüde katkıda bulunacağına inandığını ifade etti. Bu strateji, Foot Locker’ın iş hayatındaki gelecek 50 yılına yaklaşırken büyümeyi ve paydaşlar için değer yaratmayı amaçlıyor.

Carlisle’ın görevi, şirketin dönüşüm ve büyüme girişimlerini desteklemek için küresel bir insan kaynakları stratejisi geliştirmeye ve uygulamaya odaklanacak. Carlisle, Foot Locker’a önemli bir zamanda katılmaktan onur duyduğunu ve 26 ülkede 45.000’den fazla üyeden oluşan çeşitli ekibiyle çalışmak istediğini ifade etti.

Foot Locker, Inc. Orta Doğu ve Asya’daki lisanslı mağazaları da dahil olmak üzere dünya çapında yaklaşık 2.500 perakende mağazası işletmekte ve spor ayakkabı kültürü üzerindeki etkisiyle bilinmektedir. Şirketin marka portföyünde Foot Locker, Kids Foot Locker, Champs Sports, WSS ve atmos bulunmaktadır.

Bu yönetici hamlesi, Foot Locker’ın liderlik ekibini güçlendirme ve şirketi rekabetçi perakende ortamında sürekli başarı için konumlandırma çabalarını yansıtıyor. Bu makalede yer alan bilgiler Foot Locker, Inc. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu