Teknoloji

Galaxy S23’ün sevilen Galeri özelliği yakında Galaxy S22 ve S21’e geliyor

Samsung’un Galaxy S23 serisi ile tanıttığı One UI 5.1 güncellemesi artık Galeri uygulaması için mevcut. Image Clipper gibi birkaç yeni özellik eklemişti. Ancak bu özellik şimdiye kadar sadece bu son model telefonlarda mevcuttu. Görünüşe göre Image Clipper yakında eski Galaxy telefonlar için de kullanılabilir.

Bir sızıntının Twitter’da söylediği gibi, Galaxy S22 ve Galaxy S21 serisi önümüzdeki ay Image Crop alabilir . Tweet’te başka bir Galaxy telefondan bahsedilmiyor, bu nedenle bu Galeri özelliğini alacak tek telefonların Galaxy S21 ve S22 olup olmayacağını görmek için önümüzdeki ayı beklememiz gerekecek. Galaxy Z Fold 2 ve üzeri ile Galaxy Z Flip katlanabilir telefonlarının yanı sıra One UI 5.1 çalıştıran çeşitli Galaxy telefonlarına da sunmayı planladığı iddia edildi.

Güçlü bir otomatik kesme aracı olarak tanımlanabilir. Görüntü Kırpma Yeni, etkileyici bir Galeri özelliği. Bu özellik sayesinde fotoğraftaki bir nesneyi kırpmak için üzerine dokunup bir süre beklemeniz yeterli oluyor. Kırpılan nesne hızla kopyalanmaya veya paylaşılmaya hazırdır ve başka bir fotoğrafa veya çıkartmaya dönüştürülebilir. Bu özellik tüm Galaxy S23 serisinde çalışır ve S Pen kullanımını gerektirmez.

Ortada örnek bir özelliğin bir süredir iPhone kullanıcıları tarafından kullanıldığını hatırlatmakta fayda var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu