Yaşam

Gupse Özay’ın Merakla Beklenen Filmi ‘Lohusa’yı İzleyenlerden İlk Tepkiler!

Gupse Özay’ın, yeni bebek sahibi olan ebeveynlerin ve doğum sonrası dönemdeki bir kadının yaşadıklarını komik bir şekilde anlatan ‘Lohusa’ filmi bugün vizyona girdi. Gelin önce filmin detaylarına, ardından filmi izleyenlerden gelen ilk tepkilere bir göz atalım!

2024 yılının en çok beklenen filmlerinden biri de şüphesiz senaryosunu Gupse Özay’ın yazdığı ‘Lohusa’dır. Barış Arduç’la olan evliliğinden bir çocuğu olan Özay, bu filmde doğum sonrası dönemdeki deneyimlerini eğlenceli bir şekilde ekranlara taşıyor.

Annelik, yeni çocuk sahibi olan anne ve babanın ilk 40 günde başına gelen komik olayları anlatıyor. Filmin ana karakterleri Burcu ve Onur, heyecanla bebeklerinin doğmasını bekleyen evli bir çifttir.

Burcu hamileliği boyunca doğumdan sonra başına neler geleceğini kendisine anlatan kişileri pek umursamaz. Hatta diğer anneler gibi doğum sonrası depresyona girmeyeceğinden oldukça emin.

Ancak doğum sonrası dönem Burcu için beklediği gibi gitmez. Hormonları değişiyor, uykusuzluk çekiyor ve bebeğine tek başına bakmak zorunda kalıyor.

Elbette yaşadığı bu durumlar onun bazı gerçeklerle yüzleşmesine sebep olur. İşte tam bu noktada Lohusa filmi Burcu’nun başına gelen olayları komik bir şekilde izleyiciye yansıtıyor.

Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün üstlendiği filmin başrollerinde Gupse Özay ve Onur Gürçay yer alıyor. Onlara Cihan Albayrak, Zerrin Nişancı, Hazal Türesan, Esra Ruşan ve Kahraman Sivri gibi isimler eşlik ediyor.

Bakalım Gupse Özay’ın canlandırdığı Burcu, doğum sonrası dönemi en iyi şekilde atlatabilecek mi? İzleyip görelim. Çünkü beklenen an geldi. Film bugün (19 Ocak) gösterime girdi. Ama önce filmi ilk kez izleyenlerin yorumlarına bir göz atalım.

bir.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11’inci.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

Lohusa’yı izledin mi? İzlemediyseniz Lohusa için sinemaya gitmeyi düşünüyor musunuz? İşte yorumlara girin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu