Haber

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, EYT personeline tazminat ödenmesi konusunda Cumhur İttifakı’na tepki gösterdi

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, EYT personelinin tazminatı için arsa satışı konusunda fikrini değiştiren Cumhur İttifakı Meclis Grubu’na tepki gösterdi. Önder Hürriyet, “AKP ve MHP İl Başkanlarından randevu talep ederken Büyükşehir Belediyesi’ne koşmanız çok anlamlı” dedi.

İzmit Belediyesi Meclis Halk İttifakı Kümelenmesi, İzmit Belediyesi’nin EYT işçisinin tazminatını ödemek için yapacağı arsa satışına engel oldu. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, EYT personelinin mağdur olması üzerine arsa satışı konusunda fikrini değiştiren Cumhur İttifakı’na Twitter hesabından şu sözlerle seslendi:

“AKP Milletvekilleri, aylardır EYT tazminatı ile arsa satışına neden onay vermediğinizi ve artık onay aşamasına geldiğinizi kamuoyuna açıklamak zorundasınız. Neden aylarca oyaladınız? Almamıza izin vermediniz. 3 yıl servis araçları boşa harcadın sonra geri adım attın bir işe yaramıyor maalesef aynı durumu yaşıyorsun üstelik AKP’den randevu isterken Büyükşehir’e koşup, Büyükşehir’e gitmen çok manidar. MHP İl Başkanları!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu