Haber

Sporculardan Başkan V. Özkan’a ziyaret

Menderes Belediye Lider V. Erkan Özkan, İstanbul’da düzenlenen Aerobik Cimnastik Balkan Şampiyonasında ikincilik elde eden grubu makamında ağırladı.

Özkan, “Menderes Belediyesi olarak spora ve sporcuya desteğimiz devam edecek” dedi.

İlçemizin adını spor alanında duyurmaya devam edeceğiz”

İstanbul’da düzenlenen Aerobik Cimnastik Balkan Şampiyonası “Çiftler 12-14 Yaş Kategorisi”nde Zeynep İyitürk ve Deniz Öztürk, 3 ülkeden yarışmacının katıldığı şampiyonadan ikincilikle döndü.

Galibiyet sonrası Deniz Öztürk’ü ve Ulusal Grup Antrenörü Ayşıl Karasu’yu makamında ağırlayan Menderes Belediye Lider V. Erkan Özkan, sportmenlerin elde ettikleri başarılardan büyük memnunluk duyduğunu tabir ederek şunları kaydetti:

“İstanbul’da düzenlenen Aerobik Cimnastik Balkan Şampiyonası “Çiftler 12-14 Yaş Kategorisi”nde ikincilik elde ederek bizlere büyük memnunluk yaşatan atletimiz Deniz Öztürk’ü ve Ulusal Ekip Antrenörü Ayşıl Karasu’yu makamımızda ağırladık. Atletlerimizi ve antrenörümüzü elde ettikleri başarılardan ötürü tebrik ediyorum.”

Menderes Belediyesi olarak spora ve atlete dayanaklarının devam edeceğini de belirten Özkan, kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Sporcularımızın özverili ve başarılı çalışmalarıyla Menderes’imizin adını spor alanında da ulusal ve uluslararası alanda duyurmaya devam ediyoruz. Bizler de Menderes Belediyesi olarak ilçemizin adını her alanda olduğu gibi spor alanında da başarılı bir şekilde duyurmaya ve sporcularımıza destek olmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu