Haber

Taksici şikayet etti: Senin gibileri vurmalılar

Otogar Taksi Durağı’nda görev yapan taksi şoförü Mehmet Cihan, dün saat 03.30 sıralarında 2 müşterisini Aydın Adliyesi önünden aldı. Ön koltukta oturan yolcu M.Ç. 5 ay önce İzmir’den Aydın’a geldiği öğrenilen 2 çocuk babası taksi şoförü Cihan ile arasında tartışma çıktı. Cihan, araçtaki kameranın kayıt yaptığını belirterek kendisine küfreden yolcuyu uyardı.

Ancak yolcu küfürlerine devam ederek, “Kendinizi suçlamayın. Burası Ankara değil, sizi burada kimse vurmaz. Sizin gibi taksicileri sırtından vururlarsa vursunlar. Sizin gibileri vursunlar” dedi. ” Cihan daha sonra 2 yolcusunu Güzelhisar Mahallesi’ndeki evlerinin önüne bıraktı. Görüntüler taksi sahibi tarafından sosyal medyada paylaşılırken, Mehmet Cihan bu sabah Efeler İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek M.Ç.’den şikayetçi oldu.

‘HER ŞEY 10 SANİYEDE’

Mehmet Cihan, “Hayatta herkes namusu ve haysiyeti için yaşar. Beni rahatsız eden bana söylediği küfürler değil, taksiden inerken söylediği sözlerdi. Geçtiğimiz günlerde İzmir’de bir meslektaşımız öldürülmüştü. . Neden öldürüldü? Para için. Araba kullanırken arkamıza değil önümüze bakıyoruz. Bu kurallar polemiklere yol açıyor.” “İçeriye girdik, bana küfretti. O an yanımdaki, arkamdaki veya yoldaki kişiye mi bakayım? Arkamdan silah mı, bıçak mı çekilmiş diye mi bakayım? Yazık, bu bir rezalet. Günah. Her şey 10 saniye sürüyor. 2 çocuğumun geçim mücadelesi veriyorum. Sonuç bu olmamalı” dedi.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu