Haber

Cips aldılar, ölü fare çıktı

Yozgat’ta öğrenci yurdunda kalan 4 arkadaş, doğum günü kutlaması için marketten cips satın aldı. Cips paketinden meyyit fare çıktı.

Öğrenciler, karşılaştıkları imgeyi cep telefonlarına kaydederek Cumhurbaşkanlığı Bağlantı Merkezi (CİMER) ile Tarım ve Orman Bakanlığı Alo 174 İhbar Sınırı’na iletip, oradan da polis merkezine şikayette bulundular.

Cips paketinin içinden çıkan fare ölüsünü gördüklerinde çok şaşırdıklarını söyleyen Hatice Kına, “Geçen gün aldığımız cipsin içinden fare ölüsü çıktı. Doğum günü için toplanmıştık arkadaşlarımızla birlikte. Cips paketini tabağa döktüğümüzde fare ile karşılaştık. Şok olduk, arkadaşlarımızın kimileri kustu. İnsan hayatını kolaymış üzere algılıyorlar. Ben bütün yetkililere sesleniyorum, olay soruşturulmalı.

Bunları çocuklarımız, ailemiz herkes yiyor ve hastalık sahibi oluyoruz. Pakette hiçbir formda delik yoktu, zati paketi açtığımızda içinden çok şükür yemedik. Tabağa döktük, bu türlü bir olayla karşılaştık. Biz 4 arkadaşla yurtta kalıyoruz. Arkadaşımızın doğum gününü kutlayacaktık, servis tabağına cipsi döktüğümüzde fareyi gördük ve şok olduk. Bunun için gerekli her yere müracaat yapacağız” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu