Haber

Düğünde biriktirdikleri parayla aldıkları arabaları çalındı

BURHAN DEMİRCİOĞLU

Osmaniye Evlenmeden önce araba hayalleri kuran çiftin Türkiye’nin Kadirli ilçesinde otomobilleri çalındı. Evinin önünden otomobili çalınan Ziya Tepegöz, “Şu anda yokum gitti. Bütün birikimlerimi aldılar. Hayalimiz bitti ondan sonra. Bir an önce bulunmasını istiyorum. olabildiğince.”

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde fabrika işçisi olan Ziya Tepegöz’ün otomobili, 3 gün önce gece geç saatlerde Kurtuluş Mahallesi’ndeki evinin önünde çalındı.

“TÜM BİRİKİMLERİMİ ALDILAR”

Ziya Tepegöz dedi ki:

“Arabam evimin önünden çalındı. Gece 02:00 sıralarında ben işteyken arabamı aldılar. Evlenmeden önce tek hayalim araba sahibi olmaktı. Eşimin de bu hayalleri vardı. altınlarımızı sattık araba almaya gittik arabamızı bulduk aldık aldık tüm birikimim çocuklarımın hastalığıydı hastaydı ne bileyim tüm birikimim oydu ben fabrika işçisi,gerektiğinde fabrikaya gittim,gerektiğinde ek işlere gittim.Şu anda hepsi gittim gitti.Bütün birikimlerimi aldılar.Bütün birikimlerimi aldılar.Bizim hayalimiz bitti yani dan Bir an önce bulunmasını istiyorum.”

“LÜTFEN ARACIMIZI GETİRİN”

Eşi Çilem Tepegöz, “Eşimle nişanlıyken hayalimiz araba sahibi olmaktı. Düğünden sonra paramızı ve altını birleştirip araba aldık. Gücüm yetmiyor” dedi. İki çocuğumun hiçbir sigortası yok. Başka hiçbir şeyimiz yok. Lütfen arabamızı getirin” dedi.

Kaynak: ANKA / Hayat

kumluca-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
nakliyat
Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu