Haber

Kemerli gençler 100 metrelik uçuruma Türk bayrağı astı

Antalya’nın Kemer ilçesinde gençler, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve SporKutlamalar kapsamında Kemer Çalış Tepesi’ndeki 100 metrelik kayalığa Türk bayrağı asıldı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu önderliğinde Kemerli gençlerin kurduğu KEMKUT üyeleri, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla ilçe merkezindeki Çalış Tepesi’ni tırmanarak 100 metrelik uçuruma indi. .

Güvenlik önlemlerini alarak halatlar yardımıyla uçurumdan aşağı inen KEMKUT üyeleri, Kemer’in farklı noktalarından görülebilmesi için Türk bayrağını astı.

KEMKUT Lideri Emre Uğur, etkinliğin ardından yaptığı açıklamada, “KEMKUT olarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında uçuruma Türk Bayrağımızı astık. ecdadımızın kanıyla sulanan yıldız bayrağımızı her zaman olduğu gibi zirveye taşıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk” Türkiye Cumhuriyeti’nin gençlere armağan ettiği bu bayramı çok önemsiyoruz. Ruhu huzur içinde yatsın. KEMKUT’un kuruluşunda bizlere yardımcı olan ve her zaman desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu’na çok teşekkür ediyorum. Tüm genç arkadaşlarımın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun” dedi. – ANTALYA

baglarajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
nakliyat
Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu