Ekonomi

Midas’ta 8,5 saatlik erişim sorunu düzeltildi

Midas’ın mobil uygulamasına erişemeyen birçok kişi dün gün boyunca Twitter’da yaşadığı sorunları dile getirdi.

Midas, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, dün saat 15:06’dan beri uygulamaya erişimde sorun yaşandığını, ekibin sorunu çözmek için elinden geleni yaptığını kaydetti.

Diğer bir açıklamada ise “Sorunun nedenini belirledik. Ekiplerimiz en kısa sürede çözmek için çalışıyor. Sorun çözüldüğünde sizi bilgilendireceğiz.”

Midas, saat 16.32’de yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi: “Uygulamaya erişimde yaşadığımız sorun devam ediyor. Ekiplerimiz sorunun giderilmesi için çalışıyor. Bakiyenizin ve paylaşımlarınızın güvende olduğunu bilmenizi isteriz. Yaşadığımız kötü deneyim için özür dileriz. Çözüme ilişkin gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz. Paylaşacağız.”

Sorunun nedeni açıklandı

Kesintinin gece yarısına kadar süreceğini belirten şirket, “Uygulamaya erişimde yaşadığımız sorun, veri merkezi sağlayıcılarımızdaki kesintiden kaynaklanıyor. Sorunun çözümü için veri merkezi ortaklarımızla iş birliği içindeyiz. Sorunun çözülmesini bekliyoruz. çözüm gece yarısına kadar sürecek.Gelişmeleri buradan paylaşmaya devam edeceğiz.”

yeniden açıldı

Midas, saat 23:09’da yaptığı açıklamada, bilgi merkezinde yaşanan bir sorundan dolayı kesinti yaşandığını, sunuculardaki sorunun giderildiğini belirtti.

Midas bir sonraki açıklamasında “23.46 itibariyle uygulamaya erişimde yaşadığımız sorun giderilmiştir. İşlemlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu